EC2600TS-40.000M TR
- 型號描述:
40 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- EC2600TS-40.000M TR
- 品牌:
- Ecliptek
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- LVCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 18mA
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 40 MHz